Jeżeli nie wiesz dokąd chcesz dopłynąć,
zawsze będziesz dryfować bez celu
Poznaj naszych pracowników
  • Maria Jurowska

MARIA JUROWSKA
Psycholog, Psychoterapeuta

Jestem psychologiem i psychoterapeutą z wieloletnim doświadczeniem w zakresie systemowej terapii rodzin oraz psychoterapii w nurcie Gestalt. Ukończyłam dzienne studia magisterskie na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, specjalność: psychologia kliniczna.
Ukończyłam szkolenie z zakresu Systemowej Terapii Rodzin w Instytucie psychiatrii i Neurologii w Warszawie.Regularnie uczestniczę w warsztatach pracy grupowej w nurcie psychoterapii Gestalt, prowadzonych przez amerykańskiego psychoterapeutę Stevena Schoena MD.
Jestem psychoterapeutą i trenerem grupowym. Ukończyłam Szkołę Psychoterapeutów i Trenerów Grupowych w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie mającym akredytację European Association for Gestalt Therapy (2009r.). Moje 14 letnie doświadczenie w pracy terapeutycznej zdobywałam pracując w wielu organizacjach, zarówno publicznych, jak i prywatnych, pracując m.in. z osobami chorymi psychicznie, chorymi paliatywnie oraz w ramach interwencji kryzysowych. Najwięcej czasu i energii poświęcam jednak pracy związanej z psychoterapią indywidualną osób dorosłych.
Prowadzę terapię indywidualną.

Artykuły